SIA Megatel ir telekomunikāciju uzņēmums, kas Latvijas tirgū savus pakalpojumus sāka nodrošināt no 2010. gada jūnija.

SIA Megatel ietilpst telekomunikāciju uzņēmumu grupā, kas piedāvā Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmumiem vairāku produktu pakalpojumus, kuri tiešā veidā ir saistīti ar telekomunikāciju tirgu. SIA Megatel veiksmīgi strādā Latvijas telekomunikāciju tirgos ciešā sadarbībā gan ar starptautiskajiem, gan neatkarīgajiem mobilo un fiksēto sakaru operatoriem.

SIA Megatel darbība ir balstīta uz brīva telekomunikāciju pakalpojumu tirgus principiem t.i. – piedāvāt klientam iespēju izvēlēties starp dažādiem sakaru pakalpojumiem. Tāpēc uzņēmums katru gadu iegulda līdzekļus esošo pakalpojumu pilnveidošanā un, ņemot vērā klientu vēlmes, arī jaunu pakalpojumu izveidē.

Megatel prioritātes:

  • Nodrošināt pasaules līmeņa sakaru un datu pārraides pakalpojumu pieejamību visiem Latvijas iedzīvotājiem.
  • Nodrošināt pakalpojumu kvalitāti, izdevīgus lietošanas nosacījumus un tarifus, kā arī augstas klases klientu apkalpošanas servisu.
  • Veicināt klientu pozitīvo attieksmi un uzticību kompānijai, kas uzņēmusies atbildību par klienta sakariem ar ģimeni, draugiem, kolēģiem un pārējo pasauli; sekmēt uzņēmuma izaugsmi un stabilitāti, garantējot klientiem drošu servisu, kvalitāti un pakalpojumu daudzveidību.
Facebook